Ζητείται Ηλεκτρολόγος Οχημάτων

Η "FILLISLIFT – ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΙΛΗΣ ΑΕΒΕ" πρωτοπόρος στο χώρο των ανυψωτικών μηχανημάτων, αναζητά συνεργάτες για το Τμήμα Τεχνικής υποστήριξης και συγκεκριμένα για την θέση ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΥ ΟΧΗΜΑΤΩΝ.

Αρμοδιότητες:

  • Διάγνωση και Επισκευή ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών βλαβών ανυψωτικών μηχανημάτων.
  • Εμπειρία σε συνεργείο επισκευών ανυψωτικών μηχανημάτων ή φορτηγών ή αυτοκινήτων ή βαρέων οχημάτων.

Βασικά Προσόντα:

  • Τεχνική Σχολή με πτυχίο Ηλεκτρολόγου Αυτοκινήτων ή Οχημάτων (όχι Εγκαταστάσεων).
  • Ελάχιστη 3 ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Καλή γνώση Η/Υ
  • Δίπλωμα ΙΧ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

Προσφέρονται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρία εργασίας σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία.
  • Άριστο περιβάλλον και συνθήκες εργασίας.

Περισσότερες πληροφορίες για την εταιρεία μπορείτε να βρείτε στο : www.fillislift.gr

FaLang translation system by Faboba